به دنبال اصطلاح "آب نمک" باشيد


اين اصطلاح به معني اين است که خاويار در نمک کمي نگهداري شده است و نمک فراوان به آن زده نشده است . پس در واقع اين معني را مي دهد که خاويار با کيفيتي در آخر به دست مشتري خواهد رسيد .


قبل از خريد خاويار ، آن را امتحان کنيد


درسته ، هميشه اين امکان وجود ندارد . مخصوصا وقتي که داريد خريد خاويار را از طريق اينترنت انجام مي دهيد . اما برخي از فروشندگان معتبر به شما اجازه مي دهند قبل از خريد ، مزه خاويار مورد نظر را بچشيد .


به دنبال تخفيف ها باشيد


تعطيلات يکي از بهترين فرصت ها براي خريد خاويار در طول سال است . اغلب اوقات در اين مواقع شما خاويار تخفيف خورده پيدا خواهيد کرد . فقط حواستان را جمع کنيد که خاويار کهنه يا فاسد شده اي را انتخاب نکنيد .


از بازار سياه خاويار تهيه نکنيد


امروزه در سطح بازار ، خاويار هاي غير قانوني زيادي وجود دارد . اين موضوع ممکن است در نهايت و در آينده نزديک سطح دسترسي به خاويار استورژن را گاهي اوقات سخت تر کند . مطمئن شويد که از فروشنده بپرسيد که آيا خاوياري که شما داريد مي خريد به صورت قانوني وارد شده است يا خير !


از کجا به صورت آنلاين خريد خاويار را انجام دهيد ؟


شرکت اطمينان آبزي ايرانيان ( تلاژن ) هميشه سعي بر اين داشته تا خاويار ها را به صورت تازه به دست شما عزيزان برساند . اين مجموعه تمامي تلاش خود را به منظور حفظ رضايت شما مي کند تا علاوه بر لذت از خريد خاويار ، به صورت چند باره شاهد خريد شما از اين مجموعه باشد .


هزينه خريد خاويار به چه صورت است ؟


قيمت ها کاملا بستگي به شما دارد . اين که شما بخواهيد براي خريد خاويار چه گونه اي را انتخاب کنيد روي قيمت آن تاثير گذار است . همچنين اين که از کجا بخريد و چه مقدار تهيه کنيد نيز روي اين موضوع کاملا تاثير گذار است . اکثر اوقات شما يک اُنس از آن را در يک قوطي تهيه مي کنيد .


خاويار بلوگا - در حال حاضر طبق قوانين آمريکا اين نوع خاويار در اين کشور موجود نيست .


خاويار استرا - به ازاي هر انس قيمت آن بين نود تا صد و چهل دلار دلار تغيير مي کند .


خاويار سوروگا - هر انس از اين خاويار حدود نود و پنج تا صد و بيست و پنج دلار قيمت دارد .


منبع : https://talagene.com/products/buy-caviar/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پژوهش لرستان دانلود بازی کامپیوتر خاصیت های جریان متناوب صنایع چوب سامی راد پوشاکالا Interior design and energy design. co kosar21print Nivaldo دنیای کامپیوتر! ازل