چه چيزي را سرو کنيم ؟


خب پس از خريد خاويار و سرو کردن آن به اين مرحله مي رسيم که چه چيز هايي را سرو کنيم . همراهان کلاسيک خاويار در اين زمينه نان تست ، سيب زميني و بليني ( پنکيک کوچک ) است . گاهي اوقات شايد شما  دوست داشته باشيد خامه يا کرم فريچ را نيز همراه آن سرو کنيد . اليته ما پيشنهاد مي کنيم که مقدار کم تري از اين مواد مي تواند نتيجه بهتري را در پي داشته باشد . اجازه دهيد طعم جذاب اين خاويار هاي گران قيمت خود را به شما نشان دهند . به خاطر ساير مواد و افزودني ها و چاشني ها اجازه ندهيد که طعم اصلي خاويار را از دست دهيد .


چه چيزي بنوشيم ؟


نوشيدني کلاسيکي که پس از خريد خاويار تازه و سرو کردن همراه آن استفاده مي شود ودکاي يخ و خنک است . دليل اين موضوع هم طعم طبيعي آن است . برخي از مردم از يک ليوان شامپاين همراه با خاويار خود لذت مي برند . اين موضوع بستگي به سليقه شخصي شما دارد که چه چيزي را براي ميل کردن با خاويار خود انتخاب کنيد . اما به صورت کلي در نظر داشته باشيد که از هر نوشيدني که طعم اصلي خاويار را از بين مي برد دوري کنيد . شما بايد پس از خريد خاويار و هزينه اي که بابت آن مي کنيد از طعم اصلي آن لذت ببريد .


سيزده موردي که در مورد خاويار نمي دانستيد


اولين باري که خريد خاويار را انجام داديد به ياد داريد ؟ احتمالا خيلي در مورد خاويار شنيده ايد . خاويار يکي از محصولات لاکچري است که اسرار آميز است . تخم هاي ريز سياهي که طعم بسيار عالي دارند و مردم حاضر هستند بابت مقدار کمي از آن هزينه گزافي پرداخت کنند . وقتي که شما آن را ميل مي کنيد دو مورد در ذهن شما تداعي مي شود : خوراکي شور که طعمي ماهي مانند دارد . کمي از اين تخم ها را روي پنکيک هاي چربي که در اختيار داريد همراه با مقداري خامه ترش ميل کنيد . ب خودتان فکر مي کنيد که : " آيا واقعا خاويار همين بود ؟ " . قطعا تعداد کمي از مردم در هنگامي که اولين لقمه از خاويار را ميل مي کنند از خريد خاويار دلسرد مي شوند . اما وقتي چند ثانيه تحمل کنيد و به ميل کردن آن ادامه دهيد به اين نتيجه مي رسيد که خريد خاويار به اين بدي ها هم نيست . احتمالا با خود مي گوييد که : " اوه خداي من ! تمام طول عمر من کجا بودي ؟ "


منبع : https://talagene.com/products/buy-caviar/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات خودکار دانلود رایگان پکیج های پولی و برنامه های پولی بازار دانلود رایگان سایت ماهورفیلم دوستی پاک وبگاه شخصی محمد عنبرسوز False hope غلامحسن ملکی ماشین ظرفشویی صنعتی وبلاگی برای همه